Wijnproeverij bij Restaurant De Baron Van Ede

Het nieuwe jaar is begonnen en dat vieren we graag samen met jullie tijdens onze eerste bijeenkomst van 2026!

Wij nodigen jullie van harte uit voor een sfeervolle avond bij Restaurant De Baron van Ede, waar culinaire verfijning en gastvrijheid samenkomen. Tijdens deze bijeenkomst genieten we van een uitgebreid diner in combinatie met een bijzondere wijnproeverij.

De wijnen en de wijnproeverij worden deze avond volledig gesponsord door ons vertrouwde lid Puur en Passie, waarvoor wij hem hartelijk danken. In de stijlvolle ambiance van Restaurant De Baron van Ede ontdekken we perfect op elkaar afgestemde smaken, met oog voor kwaliteit, beleving en gezelligheid.

Dit is dé gelegenheid om samen te proosten op het nieuwe jaar, bij te praten en te netwerken in een ontspannen en smaakvolle setting. Een inspirerende en culinaire start van 2026 die je niet wilt missen!

Programma

18:30 Inloop met koffie en thee
19.00 Opening door de voorzitter
19.15 Diner en wijnproeverij
21:00 Netwerken
22:30 Einde bijeenkomst

Locatie

Molenstraat 112, 6711 AW Ede. Parkeren is mogelijk in de ondergrondse parkeergarage tegenover het restaurant en gratis parkeren vanaf 18.00 uur op parkeerterrein Bunschoterplein.

Aanmelden 

  • Graag uiterlijk 24 januari a.s. aanmelden in verband met de inkopen.
  • Heb je allergieën of dieetwensen? Dan kun je die doorgeven via <tkiyumarsi@schuiteman.com>.
  • Als je je als lid wel hebt aangemeld, niet komt en niet afmeldt vóór 24 januari, brengen we € 39,- excl. btw in rekening. Dit geldt ook voor de introducees die je hebt uitgenodigd.
  • Introducees zijn van harte welkom, tegen betaling van € 39,- excl. btw (€ 47,19 incl. btw). Vooraf over te maken op NL31 RABO 0330 7914 19 o.v.v. Bijeenkomst 29 januari. Deze kosten worden verrekend met het lidmaatschap indien men zich aanmeldt als lid.

We zien je graag op donderdag 29 januari in Ede!  

Het Bestuur