Bedrijfsbezoek Remeker in Lunteren
Remeker gaat heel bewust om met de fysieke leefomgeving en houdt een weidegang aan van 3 koeien/ha. De koeien worden voornamelijk grasgevoerd (>85%), met beperkte aanvulling van onbewerkte producten als haver en rogge. Er wordt op boerderij De Groote Voort geen gebruik gemaakt van import van eiwitbronnen. Hierdoor heeft het bedrijf ten opzichte van andere bedrijven een veel lagere stikstofemissie.
Van de melk van Jersey-koeien produceert men een unieke rauwmelkse natuurkorstkaas en ghee (soort Indiase boterolie, die veel wordt gebruikt in de culinaire sector).
Waarderingen in de afgelopen jaren:
2019: Publieksprijs beste graslandboer van Nederland.
2016: Maatschap uitgeroepen tot Agrarisch ondernemer van het jaar.
2014: Olde Remeker uitgeroepen tot World’s best Jersey cheese.
2013: Remeker puur (bekend als Ryp) uitgeroepen tot beste belegen kaas van Nederland.
Programma
19.30: Inloop met thee/koffie/fris
20.00: Opening door voorzitter
20.15: Inhoudelijk programma Remeker met presentatie over agrarisch ondernemerschap, gevolgd door bedrijfsrondleiding
21.15: Netwerken
22.30: Einde bijeenkomst
Locatie
Postweg 110, 6741 ML Lunteren
Parkeren op locatie naast en achter de schuren
Aanmelden
- Graag uiterlijk 24 november a.s. aanmelden.
- Heb je allergieën of dieetwensen? Dan kun je die doorgeven via <tkiyumarsi@schuiteman.com>.
- Als je je wel hebt aangemeld, niet komt en niet afmeldt vóór 24 november kan er € 30,- excl. btw voor administratiekosten in rekening worden gebracht. Dit geldt ook voor de introducees die je hebt uitgenodigd.
- Introducees zijn van harte welkom. De deelname aan deze bijeenkomst is kosteloos.
We zien je graag op donderdag 30 november in Lunteren!
Het Bestuur
Bekijk de aanmeldingen